WPGlobus Multilingual - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Help
el: Βοήθεια

en: Subject
el: Θέμα

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Custom Code
el: Κωδικός Πελάτη

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Select an item
el: Επιλέξτε ένα στοιχείο

en: No items of this type were found.
el: Βρέθηκε.χωρίς στοιχεία αυτού του τύπου.

en: Status
el: Κατάσταση

en: Active
el: Ενεργό
