Ostatnie pożegnanie doc. dr. Elżbiety Kauer-Bugajnej

Z głębokim bólem przyjęliśmy informację o śmierci Doc. Dr. Elżbiety Kauer-Bugajnej, Pracownika Instytutu Literatury Polskiej, a w latach 2003-2007 Zastępcy Dyrektora Instytutu. Zapamiętamy ją jako zapalonego i otwartego nauczyciela akademickiego, pełnego pasji i życzliwości dla studentów.
Ostatnie pożegnanie Doc. Dr. Elżbiety Kauer-Bugajnej będzie miało miejsce w poniedziałek, 26.09.2016 r. Rozpocznie się mszą św. o godz. 13.00 w Kościele pw. św. Karola Boromeusza. Uroczystości pogrzebowe odbędą się na Cmentarzu Powązkowskim.
O godzinie 12.20 na terenie Kampusu UW (przed budynkiem Starego BUW-u) będzie podstawiony autokar, który przewiezie uczestników pogrzebu do kościoła i na cmentarz. Odjazd autokaru o godz. 12.30. Po zakończonych uroczystościach będzie można wrócić na Kampus UW tym samym autokarem.
O czym zawiadamia ze smutkiem Dyrekcja Instytutu Literatury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego.