Wybory do wydziałowych i uniwersyteckich organów kolegialnych

W najbliższych dniach odbędą się wybory do Kolegium Elektorów UW, Rady Wydziału Polonistyki UW oraz Kolegium Elektorów Wydziału Polonistyki UW. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem zebrań poszczególnych grup pracowników Wydziału Polonistyki.

Podczas zebrań potrzebny będzie ważny dokument tożsamości ze zdjęciem.

31 stycznia 2024 r. (środa) o 14:00 w s. 4 zebranie Innych/Pozostałych Nauczycieli Akademickich Wydziału Polonistyki UW w celu wyboru:

– 4 przedstawicieli do Kolegium Elektorów UW

– 11 przedstawicieli do Rady Wydziału Polonistyki UW

– 27 przedstawicieli do Kolegium Elektorów Wydziału Polonistyki.

1 lutego 2024 r. (czwartek) o 15:00 w s. 17 zebranie Samodzielnych Nauczycieli Akademickich Instytutu Literatury Polskiej UW w celu wyboru 11 przedstawicieli do Rady Wydziału Polonistyki UW.

2 lutego 2024 r. (piątek) o 14:00 w s. 4 zebranie Profesorów i Profesorów uczelni Wydziału Polonistyki UW w celu wyboru 10 przedstawicieli do Kolegium Elektorów UW.

2 lutego 2024 r. (piątek) o 16:00 w s. 4 zebranie Doktorów habilitowanych Wydziału Polonistyki UW w celu wyboru 3 przedstawicieli do Kolegium Elektorów UW.

regal z książkami Skip to content