W związku z procedurami zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 zaszły zmiany w systemie zajęć i dyżurów dla studentów.

W związku z zamknięciem budynku Wydziału Polonistyki nie odbywają się zajęcia w formie stacjonarnej, odwołane też zostały wszystkie stacjonarne dyżury Wykładowców.

Zajęcia prowadzone zdalnie

Wykładowcy są jednak w kontakcie ze Studentami, podając im zalecenia dotyczące nauki w okresie do 15 maja. Zajęcia zdalne odbywają się m.in. na platformach Kampus i Microsoft Teams oraz za pośrednictwem komunikatorów Google Meet, Hangouts, Skype, Webex. Materiały na zajęcia oraz adresy do kontaktu na komunikatorach Wykładowcy przesyłają zwykle Studentom mailowo na adres podany w USOS-ie. Należy więc regularnie sprawdzać swoją skrzynkę mailową. Uprzejmie prosimy Studentów o nieudostępnianie danych adresowych osobom trzecim.  Zachęcamy również do systematycznego śledzenia informacji na stronie internetowej ILP, a także na instytutowej stronie na Facebooku (www.facebook.com/literatura.uw).

Tu można pobrać tabelę z zajęciami on-line prowadzonymi przez Wykładowców Instytutu Literatury Polskiej UW.

Kontakt mailowy z Wykładowcami

Ze wszystkimi Wykładowcami Studenci mogą kontaktować się mailowo, pisząc na adres podany w USOS-ie, przy czym dr hab. Ewa Hoffmann-Piotrowska dostępna jest pod adresem: ewa.pio5 AT wp.pl. Z następującymi osobami korespondencja odbywa się we wskazanych terminach: dr Paweł Kuligowski (czwartki 10:30–11:30), dr Magda Nabiałek (od poniedziałku do piątku), dr Łukasz Pawłowski (środy 13:00–16:00), dr hab. Witold Sadowski (od poniedziałku do piątku), prof. Ewa Szczęsna (wtorki i piątki 18:00–20:00).

Dyżury on-line

Po uprzednim uzgodnieniu mailowym (adres podany w USOS-ie) z podanymi niżej osobami istnieje też możliwość kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem komunikatora:

• mgr Przemysław Batorski — kontakt telefoniczny;
  • prof. dr hab. Hanna Gosk — kontakt telefoniczny;
  • dr hab. Ewa Hoffmann-Piotrowska (po uzgodnieniu mailowym: ewa.pio5 AT wp.pl) — komunikator Zoom (po zajęciach);
  • mgr Katarzyna Jaworska — komunikatory Messenger lub Skype: czwartki w godz. 10:00–11:30;
  • dr Tomasz Jędrzejewski — komunikator Skype (widnieje zdjęcie profilowe): piątki w godz. 15:00–16:00;
  • dr hab. Urszula Kowalczuk — komunikator Google Meet;
  • mgr Wojciech Kordyzon — komunikatory Skype, Zoom lub Hangouts: środy;
  • mgr Magdalena Krzyżanowska — komunikator Google Hangouts Meet;
  • dr Damian Makuch — komunikator Hangouts;
  • dr hab. Żaneta Nalewajk-Turecka —  komunikatory Skype i Messenger lub kontakt telefoniczny: wtorki w godz. 11:30–12:30;
  • dr Radosław Rusnak — komunikator Messenger;
  • dr hab. Witold Sadowski — komunikator Google Meet: 16 IV w godz. 16:00–17:00, a następnie we wtorki w godz. 14:00–15:00;
  • dr hab. Karol Samsel — kontakt telefoniczny (695-543-587);
  • dr Krystyna Wierzbicka-Trwoga — komunikator Skype: poniedziałki w godz. 13:15–14:15;
  • dr hab. Marta Wojtkowska-Maksymik — platforma Cisco Webex: środy w godz. 14:45–15:45;
  • prof. dr hab. Tomasz Wójcik — kontakt telefoniczny;
  • dr Łukasz Wróbel — platforma Kampus: środy w godz. 16:00–17:00.

Zachęcamy ponadto do zapoznania się z informacjami o Wykładowcach podanymi na niniejszej stronie internetowej w zakładce PRACOWNICY oraz z danymi do kontaktu z Dyrekcją ILP oraz Kierownikami Zakładów.

Jeżeli podane wyżej informacje okażą się niewystarczające, można kontaktować się z Sekretariatem Instytutu Literatury Polskiej (ilp.polon@uw.edu.pl).

Niniejsze informacje zostały zaktualizowane 8 kwietnia 2020 r.